PREKIŲ GRĄŽINIMO/KEITIMO TAISYKLĖS

Mes visuomet tikimės, kad įsigytos "Lava fashion" prekės Jums puikiai tiks ir atras savo vietą Jūsų garderobe. Tačiau, jeigu atsitiktų kitaip - visuomet galite prekę grąžinti arba pasikeisti į kitą prekę.

 

Lavafashion.lt elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes Jūs galite:

1. Keisti į kitą dydį

2. Keisti prekę į kitą modelį

3. Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

 

Grąžinimo/ keitimo procesas:

1. Dėl grąžinimų ar keitimų prašome mus informuoti per 3 darbo dienas nuo prekių gavimo dienos el.paštu: lava@lavafashion.lt.

2. Grąžinant/ keičiant prekę būtina pateikti pasirašytą jos įsigijimo dokumentą (PVM sąskaitą faktūrą) ir grąžinimo/keitimo formą, kuri yra pridedama kartu su siunta. Kitaip siunta nebus atpažinta ir negalėsime pakeisti prekių ar grąžinti už jas sumokėtų pinigų.

3. Siuntas rekomenduojame siųsti registruota siunta Lietuvos paštu (paštas išduos Jums siuntos numerį, pagal kurį galėsite matyti, kada siunta atkeliaus pas mus bei galėsite surasti siuntą jeigu ji pasimestų). Už prekes siunčiamas neregistruotu paštu ar kitais siuntimo būdais neatsakome.

4. Pirkėjas grąžinamas/ keičiamas prekes turi išsiųsti registruota siunta, adresu:

    Lava fashion

    Vytauto g. 60C

    Tauragė LT-72248

5. Grąžinus prekę, pinigai grąžinami 2-7 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.

 

Grąžinimo/ keitimo sąlygos:

1. Norite grąžinti ar pakeisti prekę, prašome tai įvykdyti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo dienos.

2. Grąžinama/keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).

3. Grąžinamos ar keičiamos prekės turi mus pasiekti per 7 darbo dienas, prekės iš užsienio - per 14 darbo dienų.

4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų/keičiamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, be orginalių etikečių, sugadinta.

5. Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

6. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.

7. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

 

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2012 m. kovo 15 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr.4-243". Netinkamos kokybės prekes galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo dienos.

 

Svarbu: Jeigu nebus įvykdytos visos su prekių grąžinimu/keitimu susijusios sąlygos (paminėtos anksčiau), "Lava fashion" pasilieka teisę nepriimti atgal ir nekeisti prekių.
Naujienlaiškiai!